O nás

 
Hľadáte nových odberateľov a rozmýšlate ako sa efektívne zviditeľnit a zaujať? 
Chcete zviditeľniť svoju firmu, produkt, alebo službu na trhu? 
 
 
Práve my Vám vieme poradiť a odpovedať na tieto otázky. AZPROMO je full-servisová reklamná agentúra, ktorá zabezpečuje pre zákazníkov profesionálne a komplexné služby. Samozrejmosťou je kvalifikované poradenstvo, rozvoz a inštalovanie. 
 
Čím sa líšime od iných reklamných agentúr?
 
- Šetríme Vám čas a peniaze! 
(Nikam nechodíte! My prídeme za Vami a odprezentujeme Vám tovar/službu, o ktorú máte záujem. Každú jednú objednávku Vám dopravíme zdarma vrámci BA kraja.)
  
- Kvalita a komplexné poradenstvo!
(Radí Vám poradíme a spracujeme kompletný balík, týkajúci sa Vašich potrieb. Kvalita je pre nás samozrejmosťou - v konečnom dôsledku je to naša referencia!)
 
- Komunikácia s klientom!
(Samozrejmosťou je profesionálny prístup k našim klientom, od komunikácie cenovej ponuky, spôsob realizácie, náhľadov, odsúhlasenie až po informovanie o termíne dodania objednávky. Zaujímame sa o Vás, na aké účely/akciu tovar/službu budete potrebovať, aby sme Vám vedeli odprezentovať všetky pre a proti a navrhnúť Vám najlepšie riešenie.)
   
- Ku každému klientovi a zákazke pristujeme individuálne!
(Každá zákazka a objednávka je pre nás výzva, s ktorou Vám radi pomôžeme. Je pre nás nepodstatné či ste veľká a známa firma na trhu, alebo začínajúca menšia firma.)
 
Niektoré z našich reklamných a marketingových služieb - realizácií/kampaní: 

Kontakt
Facebook
AZPROMO reklamná agentúra